آسیا نگار گلسار

آسیا نگار گلسار در سال ۱۳۸۶ در کارخانه ای به مساحت ۸۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شکوهیه قم تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا با تولید صفحات رویی کابینت با استفاده از ام دی اف و نئوپان پرداخته و سپس با بهره گیری از مهندسین متخصص، ماشین آلات پیشرفته و دانش روز این صنعت، به تدریج محصولات جدیدی چون ورق های پی وی سی،آکریلیک و هایگلاس را متناسب با نیاز و سلائق روز مشتریان روانه بازار نمود بطوری که قیمت های متناسب و کیفیت مطلوب باعث گردید سهم بزرگی از بازار داخلی در اختیار این شرکت قرار گیرد.

در سال ۱۳۹۰ با توجه به استقبال بازار و در راستای نیل به اهداف تعیین شده، شرکت ANG اقدام به نصب و راه اندازی خطوط تولید برگرفته از جدیدترین دستگاه های تمام اتوماتیک و افتتاح کارخانه جدیدی به مساحت ۳۰٫۰۰۰ متر مربع در جوار کارخانه اولیه نمود. این شرکت با نوآوری در تولید فوم پی وی سی های سه لایه برای اولین بار در ایران و جایگزین نمودن آن با فوم پی وی سی های تک لایه موجود در بازار، تحولی نوین در این زمینه ایجاد نموده و همچنین واردات محصولات تکمیلی وابسته نظیر ام دی اف خام ( از ضخامت ۳ الی ۳۸ میلیمتر )، ام دی اف براق و متال آلومینیوم، نوارهای لبه پی وی سی و روکش هایگلاس برای تامین نیازهای صنایع داخلی در زمره فعالیت های این شرکت قرار گرفت.

در حال حاضر شرکت ANG با بهره مندی از نیروهای کارآزموده و متخصصان با تجربه خود و استفاده از دانش فنی و ماشین آلات روز اروپایی و همچنین اخذ استانداردهای کیفی و مدیریتی (ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ ) برای محصولات تولیدی خود در حال گسترش سهم خود در بازارهای منطقه و جهان می باشد. امروزه محصولات تولید شده از چوب و ام دی اف با روکش های اکریلیک و های گلاس گزینه مناسب برای معماران داخلی جهت ایجاد فضایی دلپذیر و پویا در پروژه های عمرانی محسوب می گردند.

این مصالح این امکان را برای طراحان فراهم می سازد که با صرف حداقل بهای تمام شده، بر محدودیت های ساخت و ساز و محاسباتی فائق آمده و با بکارگیری موادی سازگار با طبیعت و دارای کاربرد و نگهداری آسان به خلق دکوراسیون آشپزخانه ها و فضاهای داخلی بپردازند. شرکت آسیا نگار گلسار تولید کننده ورق های هایگلاس و آکریلیک با طرح هایی منطبق با سلائق روز دنیا و کیفیتی یکسان با رقبای خارجی خود می باشد. لطفا” جهت اخذ لیست محصولات و اطلاعات فنی با نمایندگان منطقه ای شرکت تما س حا صل فرمایید.

این شرکت با تکیه بر توان فنی بالای کارکنان خود توانسته است سهم مناسبی را در صادرات محصولات به کشورهای همسایه کسب نماید.