پی وی سی PVC

پی وی سی یا پلی‌وینیل کلراید (Polyvinyl chloride) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است که در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی به حساب می آید.

به طور عمومی بیشتر از ۵۰٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود؛ زیرا پی وی سی ارزان بوده و به سادگی اجرا می‌شود.

در بسیاری از مناطق در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین بسیار مناسبی برای موادی نظیر چوب، سیمان و سفال در صنعت ساختمان شده است.


فوم های تولید شده در گروه صنعتی ANG

رنگ بندی:

فوم های رنگی تولیدی این شرکت بیش از ۳۰ رنگ آماده ی ارائه به مشتریان می باشد.

ابعــاد:

ابعاد تولید شده ی این محصول ۱۲۲×۲۴۴ و ۱۲۲×۲۸۰ سانتی متر می باشد.

تولید فوم های پی وی سی با تنوع بیش از هزار مدل و با روکش های مختلف در گروه های زیر در این شرکت در مقایسه با رقبا گویای توانمندی و ظرفیت تولید بالای شرکت ANG می باشد.

  • فوم تک لایه با روکش ای پی ال
  • فوم تک لایه با روکش اچ پی ال
  • فوم تک لایه با روکش هایگلاس

فوم های تک لایه

نکته مهم در ساخت این فوم ها به کارگیری فرمولاسیون جدید و همچنین دانسیته بالا و یکپارچگی آن در تمامی قسمت های یک صفحه فوم می باشد. شرکت ANG با تامین مواد اولیه استاندارد و تهیه فرمولاسیون به روز با تکیه بر تجربه و دانش فنی متخصصان و کارشناسان این شرکت و همچنین با به کارگیری ابزارآلات کنترل کیفی مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توانسته است فوم هایی با کیفیت بسیار بالا را تولید نموده و جهت استفاده در بازارهای داخلی و خارجی روانه بازار نماید.

فوم های سه لایه

با تکیه بر تجربه تولید فوم های تک لایه، واحد تحقیق و توسعه شرکت ANG موفق به تهیه فرمولاسیون تولید فوم های سه لایه گردید و توانست محصولات با کیفیت بسیار بالا تولید و به مشتریان ارائه نماید. در حال حاضر شرکت ANG توانایی تولید فوم های سه لایه با روکش های متفاوت و پایه چسب های مخصوص آنها مطابق با سفارشات مشتریان و نیاز آنان را دارد.

گالری محصول

تصاویر محصولات با ۱۰% اختلاف رنگ در قسمت گالری محصولات موجود است.