پنل پی اس دی

“کیفیت و زیبایی برای زندگی”

Product-Header

پنل پی اس دی چیست ؟
اگر می خواهید با مفهوم پنل پی اس دی بیشتر آشنا شوید در ادامه همراه ما باشید .

پنل پی اس دی چیست؟نسل‌ جدیدی از دیوارپوش­های پی­ وی ­سی سفت می باشد و در ترکیبات‌ آن پودر‌ سنگ ، هم برای استقامت بالا و هم ظاهر‌ براق‌ استفاده شده است. یکی از جذاب­ترین طرح­های دیوارپوش پی­ اس ­دی ، مدل سنگ مرمر‌ می باشد و می­ شود از آن در مکان های متفاوتی مثل یک سطح‌ سنگی بهره برد .

اختلاف این دسته از دیوارپوش با دیوارپوش­ های پانلی پی ­وی­ سی ، توپر و فشرده بودن‌ آن می باشد و در نهایت دوام آن را زیادتر می­ سازد . دیوارپوش ­های psd با عنوان ماربل شیت و یا تاپشیت هم شناخته‌ می ­شوند .
ویژگی های پنل پی اس دی موجب انتخاب طراحان دکوراسیون داخلی‌ از این دیوار پوش ها برای بخش­های گوناگون ساختمان‌ شده است . بعضی از ویژگی های دیوارپوش­های psd عبارتند از :

– سریع و آسان نصب شدن
– قیمت‌ مناسب‌
– ظاهر‌ زیبا‌
– تنوع‌ در مدل و رنگ
– حمل و جابجایی آسان
– پاک‌سازی راحت
– خاصیت‌ آنتی باکتریال

شما می­ توانید در اکثر جا هایی که تمایل دارید دیوار آن با سنگ کار شود، به جای‌ سنگ واقعی از دیوارپوش مدل سنگ psd مصرف نمائید . بعضی از مکان هایی که این دسته دیوارپوش در آن استفاده شده است عبارتند از :
_لابی هتل­ها
_دکوراسیون خانه‌ها
_راه‌ پله‌ و پاگرد
_پارکینگ
_WC و حمام‌
_استخر‌
_مکان های درمانی
D

پنل پی اس دی با مدل سنگ مرمر‌ یکی از زیباترین مدلهای دیوارپوش می باشد که در دکوراسیون داخلی‌ خانه شما می­تواند نقطه­ ی ویژه ای را به وجود بیاورد . به صورت نمونه شما می ­توانید آن را برای ساخت دیوار پشت‌ تلویزیون به کار ببرید . به اضافه اینکه سنگ مصنوعی‌ با مدل مرمر‌ فضای شیکی را در دکوراسیون خانه ایجاد می کند.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که این سوال برایتان به وجود بیاید که آیا امکان استفاده از دیوارپوش ­های psd در جا های مرطوب‌ مثل سرویس‌ بهداشتی‌ و حمام‌ وجود دارد ؟

همانطور که می ­دانید یکی از مزایای pvc یا همان پلی وینیل کربنات ضد آب بودن‌ آن می باشد . در نهایت می­ شود آن رادر سرویس‌ بهداشتی‌ و حمام‌ هم به کار برد . مورد دیگر این که تولیدکنندگان این دسته دیوارپوش یکی از ویژگی های آن را آنتی باکتریال بودن‌ می ­دانند.

این کالا انتخاب‌ مناسبی برای مکان های مرطوب‌ که مکان مناسبی برای نمو باکتری­ها می باشد ، خواهد بود.

چنانچه در پی ایجاد‌ تغییری در آشپزخانه هستید می­ توانید از ورق­های پی­ اس­ دی برای فضای بین‌ کابینتی مصرف کنید.نمای سنگی در فضای بین‌ کابینتی ، آشپزخانه را خیلی زیبا و شیک خواهد کرد‌ .

پنل های پی ­اس ­دی دو مزیت به خصوص تمیزی راحت و ضد رطوبت‌ دارند در نهایت مشکلی برای پاک کردن سطح‌ دیوارپوش psd نخواهید داشت .

چنانچه به فکر‌ نوسازی فضای خانه و یا محل‌ کار‌ خویش می باشید ، دیوارپوش­های ­ psdرا مدنظر قرار دهید . مخصوصا درصورتی‌که بخواهید در تایم کمی و با بها کمتری عمل نوسازی دکوراسیون را اجرا کنید. به صورت نمونه شما می­ توانید با بکارگیری از دیوارپوش مدل سنگ در نوسازی راه‌ ­پله خانه، فضای راه‌ ­پله و یا پاگرد را از این رو به آن رو بکنید .

برای دیدن محصولات بیشتر به سایت Ang.ir مراجعه بفرمایید .

نظر بدهيد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.