پنل های هایگلاس

highgloss 3 | تولیدکننده پنل های PVC Marblee Sheet, PSD, HighGloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

 

پنل‌های هایگلاس

ام‌دی‌اف هایگلاس ANG با روکش پی‌وی‌سی کره‌ای یو-وی‌دار در طرح و رنگ‌بندی‌های متنوع، زیبا و براق، با تکنولوژی روز دنیا تولید می‌گردد. از مزیت‌های ورق ام‌دی‌اف هایگلاس ANG، می‌توان به تنوع بالا در پس زمینه‌های زیبایی و تنوع رنگ و طرح است. به دلیل اینکه رنگ و طرح‌های مورد نظر ابتدا بر روی لایه‌ هایگلاس ANG چسبانده و سپس روکش PVC بر روی آن قرار می‌گیرد، دست تولیدکنندگان برای انتخاب طرح و رنگ‌های بیشتر باز می‌شود. روکش شفاف و شیشه‌مانند PVC بر روی ام‌دی‌اف هایگلاس ANG، طرح و رنگ را با همان زیبایی اولیه نمایان می‌کند. این روکش فاقد هر گونه مواد شیمیایی است که هیچ آسیب و عارضه‌ای را به دنبال ندارد. از دیگر ویژگی‌های ورق های هایگلاس ANG، مقاومت در برابر خراش است. به طوری که با ضربه‌های کوچک خش‌دار نمی‌شود. روکش PVC هایگلاس ANG به سادگی از بین نمی‌رود و به دلیل سطح صاف و صیقلی که دارد، جای هیچ خط و خشی بر روی آن باقی نمی‌ماند. همچنین این نوع ورق هایگلاس به دلیل تراکم بالا، از مقاومت زیادی برخوردار است. تراکم بالای مواد تشکیل دهنده این نوع ام‌دی‌اف متضمن کیفیت آن است.

 


 

هایگلاس آنتی فینگر

 

روکش آنتی فینگر با پوشش‌های نامرئی جدید، فوق‌العاده بادوام، محافظت طولانی مدت را برای محافظت بیشتر از سطح روکش ام‌دی‌اف فراهم می کند. از دیگر ویژگی‌ها این محصول مقاومت در برابر خراش می‌باشد.

Hb618ff47980540f28c3aff89a8e08479G.png | تولیدکننده پنل های PVC Marblee Sheet, PSD, HighGloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

softtouch | تولیدکننده پنل های PVC Marblee Sheet, PSD, HighGloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

 

هایگلاس سافت تاچ:

 

شرکت ANG تولیدکننده‌ی پنل‌های رنگ مات، با عنوان سافت تاچ می‌باشد و با تنوع رنگ‌های مختلف دامنه وسیعی از رنگ‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پنل‌های سافت‌تاچ ابزاری برای نزدیک شدن به تفکر شماست.

 


 

simani | تولیدکننده پنل های PVC Marblee Sheet, PSD, HighGloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

 

هایگلاس طرح‌های بتنی:

 

تولید طرح‌های بتنی محصول جدید از گروه ANG برای دوست داران طراحی مدرن، برای اولین بار در ایران بوده و متریالی جدید برای ارائه طراحی متفاوت برای گروه‌های معماری و دکوراسیون داخلی می‌باشد.

هایگلاس ANG از ام‌دی‌اف‌های خام خارجی با روکش سوپرهایگلاس کره‌ای تولید می‌شود. سایز ورق‌های هایگلاس ANG در ابعاد 280*122 و با ضخامت 16میلی‌متر تولید می‌گردند. تعداد ورق هایگلاس در هر پالت 20  ورق می‌باشد. ورق ام‌دی‌اف هایگلاس ANG در چهار گروه A،B،C،D عرضه می‌گردد.

 

موجود در ضخامت‌های: 8 و 12 و 16 و 18 میلی‌متر.

 

ویژگی‌ها: ضد خش، مقاوم در برابر ضربه و فشارهای بیش 50 کیلوگرم در سانتی‌متر، طول عمر بالا، تنوع در طرح و رنگ.