Slide عاملیت فروش همکاری تمامی محصولات پروفیل‌ها بوک مچ صفحات کابینت پنل‌های هایگلاس پنلهای PVC پنلهای PSD بلاگ و اخبار تقدیرنامه و تندیس تاریخچه شرکت صفحه درباره ما close عبارت خود را با برای جستجو وارد کنید. نمایندگان گروه صنعتی ANG person_pin zoom_in صفحه اصلی محصولات درباره ما تماس با ما همکاری با ما کاتالوگ محصولات رسانه

پنل‌های پی وی سی

دسته بندی این محصول به صورت زیر تقسیم بندی میشود:

  • یک لایه:

نکته مهم در ساخت این فوم‌ها به کارگیری فرمولاسیون جدید و همچنین دانسیته بالا و یکپارچگی آن در تمامی قسمت‌های یک صفحه فوم می‌باشد. شرکت ANG با تامین مواد اولیه استاندارد و تهیه فرمولاسیون به‌روز با تکیه بر تجربه و دانش فنی متخصصان و کارشناسان این شرکت و همچنین با بکارگیری ابزار‌آلات کنترل کیفی، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توانسته است تا فوم‌هایی با کیفیت بسیار بالا را تولید نموده و جهت استفاده در بازارهای داخلی و خارجی روانه بازار نماید.

ضخامت: 3 ،6، 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20. در ابعاد: به عرض 122 و با طول‌های 244 و 280.


ویژگی‌ها: ضد آب، ضد باکتری، خود خاموش شونده، تجزیه پذیر.

pvc 1 | تولیدکننده پنل های PVC, PSD, Highgloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

  • سه لایه:

سطوح تشکیل شده از پی‌وی‌سی سخت، زیبایی، استحکام و مقاومت خمشی ورق فوم پی‌وی‌سی ANG را افزایش داده است. فوم پی‌وی‌سی سه‌لایه ANG به ورق فومیزه‌ای اطلاق می‌شود، که سطوح بیرونی آن از پی‌وی‌سی سخت (UPVC) تشکیل شده باشد. وجود این پوشش که توسط فرایند کو-اکستروژن میسر می‌گردد؛ ظاهری زیبا به ورق فوم پی‌وی‌سی سه لایه می‌بخشد، استحکام و مقاومت خمشی آن را بالا می‌برد و مانع از تاب برداشتگی ورق، در طول عمر زیاد می‌شود. بعلاوه این سطح براق و شفاف بعلت نفوذ ‌ناپذیری و یکپارچگی آن قابل شستشو نیز می‌باشد.
دانسیته ‌و چگالی بالای ورق فوم سه لایه پی‌وی‌سی ANG موجب افزایش قدرت نگهداری پیچ، افزایش استحکام و طول عمر سازه‌های تهیه شده از آن می‌شود. همچنین محصول مقاوم به عوامل شیمیایی همچون اسید، محلول‌های نمکی و آلکالی و … می‌باشد.
ویژگی‌های ذکر شده موجب می‌شود، که ورق فوم پی‌وی‌سی سه لایه ANG تاحد زیادی از نیازهای مشتریان را فراهم نماید.


ضخامت: 3، 6، 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20. در ابعاد: به عرض122 و به طول 244 و 280.


ویژگی‌ها: ضد آب، ضد باکتری، خود‌خاموش‌شونده، تجزیه‌پذیر.  • ورق‌های فومیزه با روکش‌های هایگلاس:

     

با توجه به ویژگی‌های ذاتی ورق‌های فومیزه پی‌وی‌سی نظیر ضدآب بودن و خود خاموش شوندگی، این محصولات جایگزین مناسبی برای موارد دیگر نظیر چوب، ام‌دی‌اف، نئوپان و … محسوب می‌گردد، که این جایگزینی در محیط‌های مرطوب اجتناب‌ناپذیر است.

بدین منظور، جهت برآورده کردن نیاز مشتریان در جهت دستیابی به محصولاتی با ظاهری شبیه با رنگ و بافت چوب طبیعی، اقدام به ارائه انواع ورق‌های فومیزه روکش‌دار با طرح و رنگ چوب‌های طبیعی و همچنین هایگلاس نموده است.

 

ضخامت: 3، 6، 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20. با ابعاد: به عرض 122 و به طول 244 و 280.

 

ویژگی‌ها: ضد آب، ضد باکتری، خود خاموش شونده، تجزیه پذیر.

Slide dummy | تولیدکننده پنل های PVC, PSD, Highgloss, Countertops, Profile, Melamine MDF درباره ما محصولات خدمات پس از فروش ارتباط با ما تماس با ما بلاگ و اخبار همکاری با ما تاریخچه شرکت پی وی سی هایگلاس پی اس دی پروفیل‌ها صفحات کابینت dummy | تولیدکننده پنل های PVC, PSD, Highgloss, Countertops, Profile, Melamine MDF

Slide © Copyright 2021 by ANG ما را در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها دنبال کنید

This post is also available in: English (English) العربية (Arabic)